Evenimente


 

CÂȘTIGĂTORII TOMBOLEI „FII LA MODĂ CU BRANDURILE ȘI EROII PREFERAȚI!”

Câștigatoarea tombolei Scriband

Câștigătorii Tombolei „Ia-ți seria câștigătoare”

Concurs 3

TOMBOLA „FII LA MODĂ CU BRANDURILE ȘI EROII PREFERAȚI!” este tombola rechizitelor care se desfășoară în perioada 15 iulie – 01 octombrie 2015.

Cumpără din Librăriile Graphotek sau de pe www.creionulmeu.ro produse Disney by Daco, Daco, Ecada, de minim 30 lei și câștigă prin tragere la sorți unul dintre cele 1.105 premii:

  1. premiul cel mare 5 x iPhone 6
  2. 100 tablete Milan TII
  3. 500 ghiozdane
  4. 500 penare

Nu uita să completezi talonul de tombolă și să-l trimiți la adresa: O.P. Hațeg, C.P. nr 12, Hunedoara până la 01 Octombrie 2015 data poştei sau să-l introduci în urnele din Librăriile Graphotek.

Tragerea la sorți va avea loc în data de 23 octombrie 2015.

Lista câștigătorilor va fi făcută publică pe www.creionulmeu.ro, www.adaconi.ro, ziarul Oferta Tecuceană și Librăriile Graphotek.

Dă click să vezi produsele: DACODISNEY, ECADA!

Concurs 2

„Toamna se numără câștigătorii” este tombola rechizitelor care se desfășoară în perioada 15 august – 4 octombrie 2015.

Cumpără din Librăriile Graphotek sau de pe www.creionulmeu.ro produse Schneider, ICO, Creative Kids, ubers Fiktion, Scriva, Lambo School și SAX, de minim 50 lei (TVA inclus) și câștigă săptămânal 7 premii Pachete cu produse Aperta sau la final 3 premii substanțiale: o tablet Lenovo A7-30, 7″, un laptop Lenovo B50-30 15″ și marele premiu, o excursie de Crăciun la Praga pentru 4 persoane !

Pe baza bonului de casă (pe care trebuie să-l păstrezi), a pozelor și a datelor personale cerute în regulamentul de concurs înscrie-te la tombolă pe site-ul www.aperta.ro/concurs

Poți vedea sediile Librăriilor Graphotek aici prezentarea concursului aici, iar regulamentul de concurs aici

 

Concurs 1

„Ia-ți seria câștigătoare” este tombola rechizitelor care se desfășoară pe www.creionulmeu.ro și  în Librăriile Graphotek, în perioada 20 august – 15 octombrie 2015.

Cumpără din Librăriile Graphotek sau de pe www.creionulmeu.ro produse de minim 150 lei și câștigă 10 ghiozdane cu rechizite școlare, 50 pachete cu rechizite sau marele premiu, un laptop Toshiba !

Pe baza cardului înseriat pe care îl primești la achiziționarea produselor participi automat la Tombola rechizitelor. Tot ce trebuie să faci este să-l păstrezi pentru a verifica seria câștigătoare. Tragerea la sorți va avea loc în data de 20 octombrie 2015.

Lista câștigătorilor va fi făcută publică pe www.graphotekexpres.ro, www.creionulmeu.ro, ziarul Oferta Tecuceană și Librăriile Graphotek.

CÂŞTIGĂTOAREA TOMBOLEI CRĂCIUNULUI 2014!!!

I. MARELE PREMIU – CEAS JEAN LUIS SCHERRER

1 – VASILIE SIMONA – UNGURENI

 

CÂȘTIGĂTORII !!!!

TOMBOLA RECHIZITELOR 2014

 I. MARELE PREMIU – LAPTOP ACER

1. POTÎRNICHE DANIEL – TECUCI

 

II. GHIOZDAN CU RECHIZITE

2. BUTUMAN DENISA – TECUCI
3. ROȘU DANIEL – TECUCI
4. CHIRVĂSUȚĂ  ANDREI  – TĂLPIGI
5. CHIRCUȚĂ  MARINA ANCA – GOHOR
6. VĂTAVU LARISA  – NEGRILEȘTI
7. SEVASTRE MARIUS – TECUCI
8. POPA MIRELA – TECUCI
9. ISTRATE ROBERT – CUDALBI
10. BALICA ANA MARIA – TECUCI
11. TURBATU IONUȚ DANIEL – TECUCI

 

III. PACHET RECHIZITE

12. SIMOTA EMILY – TECUCI
13. TEODOR ALEXANDRU – TECUCI
14. MÎRZA ALEXIA IOANA – TECUCI
15. PALADE NORICA ISABELA – HĂNȚEȘTI
16. IFRIM DANIEL NARCIS – TĂLPIGI
17. DĂNĂILĂ NICOLETA – TECUCI
18. BOBOCEA DANIEL – MATCA
19. PÎSLARU LUCA – TECUCI
20. GAVRILĂ TIBERIU – DRĂGUȘENI
21. ȚUCHEL GEORGIANA – ȚEPU
22. ISTRATI BENONE – MATCA
23. BOBOCEA NONA LORENA –  ONEȘTI
24.  POSTOLACHE ANDREEA MARIA – TECUCI
25. STOIAN ALIN GHEORGHIȚĂ – MATCA
26. DAVID TEODOR – TECUCI
27. RĂDULESCU ANDREEA – COSMEȘTI
28. BORDEIU ALEXANDRU – TECUCI
29. POTÎRNICHE MAURIZIO – ANDREI – GHIDIGENI
30. MATEI EUSEBIU – TECUCI
31. NEGREA ANDREI – CUDALBI
32. MOISI LAURA MIRELA – TECUCI
33. CONDRACHE FLORENTINA – MATCA
34. COZMA DELIA IONELA – DRĂGĂNEȘTI
35. TUDOSE ALEXANDRU – TECUCI
36. BERBECI MARILENA – FURCENII VECHI
37. ANGHELUȚĂ LUIGI – TECUCI
38. TONU GICUȚA – VALEA MĂRULUI
39. BUȚURCĂ MAIA STEFANIA – TECUCI
40. HULEA VALENTIN – MATCA
41. GRECU BIANCA – TECUCI
42. ILIE RUBEN – MATCA
43. DOBRANIȘ SILVIA ROXANA – TECUCI
44. TĂTARU RICARDO – TECUCI
45. GHEORGHIȚĂ DIANA – TECUCI
46. ȘERBAN GEORGIANA – MOVILENI
47. CRUCEANU ALIN – TECUCI
48. FILIP CIPRIAN VASILE – TECUCI
49. LAZĂR DARIA – IOANA – BARCEA
50. MOLOMAN ALEXIA – TECUCI
51. ROȘU CLAUDIA – TECUCI
52. MĂNAILĂ RĂZVAN – TECUCI
53. TOMA ELENA DENISA – TECUCI
54. CIOCAN LOREDANA – TECUCI
55. CIOCOIU STEFANIA – TECUCI
56. IORDACHE ADNANA – IVESTI
57. MIHAI SARA – BARCEA
58. TĂTARU PETRIȘOR TECUCI
59. ZAHARIA  LAURA FLORICICA – TECUCI
60. DONIC ANA – MARIA – BRĂHĂȘEȘTI
61. OPREA  MĂDĂLIN – BARCEA

 

Mulțumim pentru încrederea acordată și vă așteptăm cu drag !

Câștigătorii Tombolei Rechizitelor 2013

LISTA CÂȘTIGĂTORILOR TOMBOLEI RECHIZITELOR 2013

MARELE PREMIU – iPhone 4
1. MUSTAȚĂ CARMEN – MATCA

 

GHIOZDANE CU RECHIZITE
2. CANTEA RARES – TECUCI
3. ZOTINCA ALIN  – BLÂNZI
4. PUȚANU IRINA GERGIANA – TECUCI
5. MOCANU DENIS – GHIDIGENI
6. PANAITE MARINA – COSMEȘTI
7. PRISECARU BEATRISA – TECUCI
8. POPA GEORGE CRISTIAN – TECUCI
9. HUZUM CIPRIAN – CUDALBI
10. SLAVU ELENA – CONDREA
11. TODERAȘCU GABRIELA – TECUCI

PACHET RECHIZITE
12. TOPRICEANU BIANCA – TECUCI
13. IRIMIA MARCO – TECUCI
14. JINGA RAMONA – TECUCI
15. MARIN TOMI – MATCA
16. GAVRIL FILIP – TECUCI
17. FILIMON LOREDANA – MATCA
18. GRĂDINARU RĂZVAN – TECUCI
19. LUPAN FLORIN – CONDREA
16. TONU BIANCA NICOLETA – UMBRĂREȘTI
17. SAVA OANA TATIANA – CUDALBI
18. PAMFILE OANA DANIELA – ȚEPU
19. OPREA CRISTIAN IONUȚ – TECUCI
20. DONIGA DIANA – TĂLPIGI
21. MIRON LIDIA – SILIȘTEA
22. BRÂNZĂ DIANA CRISTINA – TECUCI
23. CRUCEANU CHETRONIE ADRIANA – GOHOR
24. OLARU MARIUS IULIAN – COROD
25. MANDI BIANCA – TECUCI
26. POPA ADINA – BARCEA
27. CHIȚIGA VICTOR – TECUCI
28. SÎRBU CARINA – TECUCI
29. ILIE NICOLAS – MATCA
30. POPA ROXANA – COSMEȘTI
31. MEREUȚĂ LOREDANA – TECUCI
32. SIMOTA FLORIN – TECUCI
33. PAMFILE ANTONIA – TECUCI
34. NEGRUȚ MARTA – MATCA
35. DUDA ROBERTO COSMIN – CERȚEȘTI
36. BERESCU BOGDAN – UNGURENI
37. OANCĂ RAREȘ ȘTEFAN – TECUCI
38. TĂTARU GABI – VALEA MĂRULUI
39. PÎSLARU ROBERT – TECUCI
40. PETREA GEORGE – CORNI
41. LUPOAIE CORNELIA – BUCEȘTI
42. ARHIRE ANA MARIA – TECUCI
43. COSTACHE MARINA – MUNTENI
44. GANIA IOAN – PRIPONEȘTI
45. BUTUCEL ROBERTA – TECUCI
46. HERȚIG FLORENTINA – TECUCI
47. BUMBEA NARCIS – MATCA
48. IORDACHE DENISA IOANA – MALU ALB
49. DUMITRACHE MONICA – VALEA MĂRULUI
50. BRÎNZĂ AYLIN – TECUCI
51. SAVASTRE RAMONA – COROD
52. MUNTEANU MONICA – TECUCI
53. IORDACHE ADNANA – IVEȘTI
54. VÎLCU ALEXANDRU – TECUCI
55. RĂDUCIOIU IOAN CIPRIAN – SLOBOZIA BLĂNEASA
56. CHICOȘ ELISA – MATCA
57. GHEORGHIȚĂ ANDREEA – MUNTENI

PENARE ECHIPATE
58. PLOAE TEODOR – IAȘI
59. ROȘU GABRIELA – TECUCI
60. PARASCHIV DELIA MARIA – TECUCI
61. DRUȚĂ VIOLETA – BARCEA
62. CHIRIȚOIU MIHAI ANDREI – TECUCI
63. TRENCHEA MAIA ȘTEFANIA – BARCEA
64. DRĂGHICI ADRIANA – TECUCI
65. DONICI IONUȚ – MATCA
66. DĂNILĂ ALEXANDRU – FURCENII NOI
67. MACHIDON MIHAI – TECUCI
68. OLTEANU ANDREEA – TECUCI
69. ILIE DARIA – MATCA
70. MIHAI KARINA – TECUCI
71. TIRON ANDREI – UMBRĂREȘTI
72. SANDU RAUL – IAȘI
73. COTORANU ALEX GABRIEL – TECUCI
74. GANEA MARCELA – BARCEA
75. PECETE BIANCA CLAUDIA – IVEȘTI
76. BOBOCEA DENIS DORIN – CUDALBI
77. BĂLAN VIOREL – BUCIUMENI
78. ASAFTEI COSMINA – POIANA
79. FĂINĂREA FLAVIUS – TECUCI
80. CIOBOTARU VASILE DENIS – BRĂTULEȘTI
81. IACOMI MARIAN ROBERT – UMBRĂREȘTI
82. GRECU BIANCA – TECUCI
83. TĂTARU RICCARDO – TECUCI
84. STAN MĂDĂLIN – BARCEA
85. CRUCEANU ALIN – TECUCI
86. OANCĂ DARIA – GHIDIGENI
87. CRISTEA ANDREEA – SLOBOZIA CORNI
88. HOTNOGU IULIANA – COROD
89. LUPU ANDREEA RALUCA – BARCEA
90. IFRIM DARIUS – GHIDIGENI
91. CHIRVĂSUȚĂ SABINA ALEXANDRA – TECUCI
92. UNGUREANU GIORGIANA – VALEA MĂRULUI
93. AGAPI ALICE ELENA – TECUCI
94. PALADE BIANCA – TECUCI
95. LAZĂR EDUARD CODRUȚ – BARCEA
96. POPA ADRIANA – COSMEȘTI
97. DRĂGUȚU MATEI – TECUCI
98. UMBRĂRESCU SEBASTIAN – TECUCI
99. TRIFAN ALEXANDRA – UMBRĂREȘTI
100. AVRAM DENY – TECUCI
101. IACOMI LEONARD – MUNTENI
102. ALECU GERGIANA – GRIVIȚA
103. DĂNILĂ ANDREEA – FURCENII NOI
104. CHIRIȚĂ MARIO FLORIN – COSMEȘTI
105. NECHIFOR ALEXANDRA – TECUCI
106. BOGATU LIVIA – TECUCI
107. MITROFAN IONICA – BERHECI

Câștigătorii sunt așteptați la Librăria Graphotek – sediul central, str. Vasile Alecsandri, nr. 2, bl. R, parter, cu un act de identitate, în vederea ridicării premiilor.