Câștigătorii Tombolei Rechizitelor 2013

noiembrie 1st, 2013Evenimente

LISTA CÂȘTIGĂTORILOR TOMBOLEI RECHIZITELOR 2013

MARELE PREMIU – iPhone 4
1. MUSTAȚĂ CARMEN – MATCA

 

GHIOZDANE CU RECHIZITE
2. CANTEA RARES – TECUCI
3. ZOTINCA ALIN  – BLÂNZI
4. PUȚANU IRINA GERGIANA – TECUCI
5. MOCANU DENIS – GHIDIGENI
6. PANAITE MARINA – COSMEȘTI
7. PRISECARU BEATRISA – TECUCI
8. POPA GEORGE CRISTIAN – TECUCI
9. HUZUM CIPRIAN – CUDALBI
10. SLAVU ELENA – CONDREA
11. TODERAȘCU GABRIELA – TECUCI

PACHET RECHIZITE
12. TOPRICEANU BIANCA – TECUCI
13. IRIMIA MARCO – TECUCI
14. JINGA RAMONA – TECUCI
15. MARIN TOMI – MATCA
16. GAVRIL FILIP – TECUCI
17. FILIMON LOREDANA – MATCA
18. GRĂDINARU RĂZVAN – TECUCI
19. LUPAN FLORIN – CONDREA
16. TONU BIANCA NICOLETA – UMBRĂREȘTI
17. SAVA OANA TATIANA – CUDALBI
18. PAMFILE OANA DANIELA – ȚEPU
19. OPREA CRISTIAN IONUȚ – TECUCI
20. DONIGA DIANA – TĂLPIGI
21. MIRON LIDIA – SILIȘTEA
22. BRÂNZĂ DIANA CRISTINA – TECUCI
23. CRUCEANU CHETRONIE ADRIANA – GOHOR
24. OLARU MARIUS IULIAN – COROD
25. MANDI BIANCA – TECUCI
26. POPA ADINA – BARCEA
27. CHIȚIGA VICTOR – TECUCI
28. SÎRBU CARINA – TECUCI
29. ILIE NICOLAS – MATCA
30. POPA ROXANA – COSMEȘTI
31. MEREUȚĂ LOREDANA – TECUCI
32. SIMOTA FLORIN – TECUCI
33. PAMFILE ANTONIA – TECUCI
34. NEGRUȚ MARTA – MATCA
35. DUDA ROBERTO COSMIN – CERȚEȘTI
36. BERESCU BOGDAN – UNGURENI
37. OANCĂ RAREȘ ȘTEFAN – TECUCI
38. TĂTARU GABI – VALEA MĂRULUI
39. PÎSLARU ROBERT – TECUCI
40. PETREA GEORGE – CORNI
41. LUPOAIE CORNELIA – BUCEȘTI
42. ARHIRE ANA MARIA – TECUCI
43. COSTACHE MARINA – MUNTENI
44. GANIA IOAN – PRIPONEȘTI
45. BUTUCEL ROBERTA – TECUCI
46. HERȚIG FLORENTINA – TECUCI
47. BUMBEA NARCIS – MATCA
48. IORDACHE DENISA IOANA – MALU ALB
49. DUMITRACHE MONICA – VALEA MĂRULUI
50. BRÎNZĂ AYLIN – TECUCI
51. SAVASTRE RAMONA – COROD
52. MUNTEANU MONICA – TECUCI
53. IORDACHE ADNANA – IVEȘTI
54. VÎLCU ALEXANDRU – TECUCI
55. RĂDUCIOIU IOAN CIPRIAN – SLOBOZIA BLĂNEASA
56. CHICOȘ ELISA – MATCA
57. GHEORGHIȚĂ ANDREEA – MUNTENI

PENARE ECHIPATE
58. PLOAE TEODOR – IAȘI
59. ROȘU GABRIELA – TECUCI
60. PARASCHIV DELIA MARIA – TECUCI
61. DRUȚĂ VIOLETA – BARCEA
62. CHIRIȚOIU MIHAI ANDREI – TECUCI
63. TRENCHEA MAIA ȘTEFANIA – BARCEA
64. DRĂGHICI ADRIANA – TECUCI
65. DONICI IONUȚ – MATCA
66. DĂNILĂ ALEXANDRU – FURCENII NOI
67. MACHIDON MIHAI – TECUCI
68. OLTEANU ANDREEA – TECUCI
69. ILIE DARIA – MATCA
70. MIHAI KARINA – TECUCI
71. TIRON ANDREI – UMBRĂREȘTI
72. SANDU RAUL – IAȘI
73. COTORANU ALEX GABRIEL – TECUCI
74. GANEA MARCELA – BARCEA
75. PECETE BIANCA CLAUDIA – IVEȘTI
76. BOBOCEA DENIS DORIN – CUDALBI
77. BĂLAN VIOREL – BUCIUMENI
78. ASAFTEI COSMINA – POIANA
79. FĂINĂREA FLAVIUS – TECUCI
80. CIOBOTARU VASILE DENIS – BRĂTULEȘTI
81. IACOMI MARIAN ROBERT – UMBRĂREȘTI
82. GRECU BIANCA – TECUCI
83. TĂTARU RICCARDO – TECUCI
84. STAN MĂDĂLIN – BARCEA
85. CRUCEANU ALIN – TECUCI
86. OANCĂ DARIA – GHIDIGENI
87. CRISTEA ANDREEA – SLOBOZIA CORNI
88. HOTNOGU IULIANA – COROD
89. LUPU ANDREEA RALUCA – BARCEA
90. IFRIM DARIUS – GHIDIGENI
91. CHIRVĂSUȚĂ SABINA ALEXANDRA – TECUCI
92. UNGUREANU GIORGIANA – VALEA MĂRULUI
93. AGAPI ALICE ELENA – TECUCI
94. PALADE BIANCA – TECUCI
95. LAZĂR EDUARD CODRUȚ – BARCEA
96. POPA ADRIANA – COSMEȘTI
97. DRĂGUȚU MATEI – TECUCI
98. UMBRĂRESCU SEBASTIAN – TECUCI
99. TRIFAN ALEXANDRA – UMBRĂREȘTI
100. AVRAM DENY – TECUCI
101. IACOMI LEONARD – MUNTENI
102. ALECU GERGIANA – GRIVIȚA
103. DĂNILĂ ANDREEA – FURCENII NOI
104. CHIRIȚĂ MARIO FLORIN – COSMEȘTI
105. NECHIFOR ALEXANDRA – TECUCI
106. BOGATU LIVIA – TECUCI
107. MITROFAN IONICA – BERHECI

Câștigătorii sunt așteptați la Librăria Graphotek – sediul central, str. Vasile Alecsandri, nr. 2, bl. R, parter, cu un act de identitate, în vederea ridicării premiilor.

CÂȘTIGĂTORII !!!! »